آرشیو بلاگ

هر آنچه که باید درباره هیدرودرمی پوست بدانید!

هیدرودرمی 524584649685454879

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

با قرار گرفتن  مکرر در معرض عناصر آسیب رسان مانند آسیب اشعه ماوراء بنفش خورشید، استعمال دخانیات، آلودگی و ژنتیک باعث کاهش رنگ و بافت پوست شده و سالهای نامعلومی را به ظاهر فرد اضافه  می کند. با گذشت زمان هر دو جنس زن و مرد در پوست خود دچار تغییر رنگ، بزرگ شدن منافذ، خطوط ریز و چین و چروک می شوند اما خبر خوب این است که پوست توانایی بازسازی و نوسازی خود را دارد؛ هیدرودرمی مناسب و صحیح و با از بین بردن ناخالصی ها و جبران مجدد پوست با مواد مغذی و آبرسانی به پوست کمک می کند تا پوست به سالم ترین حالت خود برگردد. هیدرودرمی نه تنها در بهبود سلامت کلی پوست موثر است، بلکه برای بهبود ظاهر موارد زیر نیز عالی است:

 • خطوط و چین و چروک
 • انعطاف پذیری و استحکام
 • بافت خشن پوست
 • وصله های خشک و پوسته پوسته شده
 • لک و مک و لکه های قهوه ای
 • جوش های سرسیاه، جوش و آکنه
 • پوست چرب و متراکم
 • منافذ باز

هیدرودرمی یا آبرسانی پوست چیست؟

هیدرودرمی صورت یک روش درمانی با میکرودرم ابریژن است. همچنین به آن HydroDermabrasion یا HydroFacial نیز گفته می شود. این روش غیر تهاجمی از فناوری هیدرولیکی برای لایه برداری، صیقل دادن، سم زدایی، آبرسانی و پر کردن پوست استفاده می کند، این عمل بدون ایجاد ناراحتی، تحریک و خرابی نتایج فوری به همراه دارد. این روش چند مرحله ای از یک سری نکات هیدرولیکی برای انجام عملکردهای مختلف استفاده می کند. نوک Hydro-Derm دارای یک لبه ساینده است که با هر بار عبور، پوست  را به آرامی لایه برداری می کند و باعث پوسته پوسته شدن آن می شود. این وسیله دارای یک طراحی مارپیچی منحصر به فرد است که گردابه ای ایجاد می کند که در تخلیه جوش های سرسیاه و دفع ناخالصی ها به منافذ تمیز عمیق موثر است. نوعی Hydro-Fusion Tip پوست را با اسید هیالورونیک تزریق می کند و با بازیابی آب و بدن دوباره جوان می شود. قلم هیدرولیکی قادر است مواد درمانی را به طور مثرتری در پوست تحویل دهد و در نتیجه جذب سلول بیشتر شود. سرم های درمانی حاوی ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و پپتیدهای ضد پیری در پوست ماساژ داده می شوند. در حالی که سرم ها، لوسیون یا کرم در بالای اپیدرم قرار نمی گیرند، اما به کمک این وسیله سرم ها به راحتی جذب پوست می شوند و پوست را از داخل به خارج بهبود می بخشند. این روش لایه برداری جوان کننده، تسکین دهنده، شاداب کننده، غیر تحریک کننده است و نتایج فوری را بدون خرابی ایجاد می کند.

هيدرودرمي پوست 5245846

HydroPeel چیست؟

HydroPeel یک گزینه درمانی پیشرفته است که می تواند به HydroFacial شما اضافه شود. یک لایه لایه برداری آنزیمی یا لایه برداری اسید شیمیایی برای لایه برداری مضاعف لایه های پوستی اضافه می شود تا به اصلاح آکنه شدیدتر، رنگدانه های عمیق تر و در رفع علائم پیشرفته پیری کمک کند. اولین آنزیم لایه بردار و هیدرودرم ابریژن باعث شل شدن پوست مرده، چربی اضافی و باقی مانده در حالی که منافذ پوست را به طور همزمان تمیز می کند. سپس یک لایه بردار و هیدرودرم ابریژن لایه های اضافی آسیب دیده و بیرونی پوست را از بین می برد تا پوست سالم زیر آن ظاهر شود. سرانجام پوست تجدید شده شما با هیدراتاسیون غنی از ویتامین و سرم های اصلاحی مخلوط سفارشی غوطه ور می شود.

HydroLED چیست؟

HydroLED یکی دیگر از گزینه های درمانی پیشرفته است که می تواند به HydroFacial شما اضافه شود.  در این روش از ماسک IonActive برای درمان نگرانی های خاص مانند کمبود آب و خشکی پوست، رنگدانه و رفع آکنه یا علائم پیری پوست استفاده می شود. همچنین یک جلسه ۱۵-۲۰ دقیقه ای نور درمانی برای تسریع بهبود و جوان سازی وجود دارد.

 

تفاوت MicroDermabrasion و HydroDermabrasion چیست؟

MicroDermabrasion بر روی پوست خشک انجام می شود و از نوک پوکه الماس برای ایجاد لایه برداری فیزیکی با حداکثر مقاومت با سنباده زدن در لایه بیرونی لایه پوست استفاده می شود. بهتر است روی پوست سنگین مرده، پوست ضخیم، پوست دارای منافذ باز یا پوست  تیره رنگ و کدر، عمیق انجام شود. MicroDermabrasion خشک ممکن است اپیدرم را خراشیده و باعث قرمزی موقتی یا احساس آفتاب سوختگی ناخوشایند شود. HydroDermabrasion از نوک الماس نیز استفاده می کند اما همچنین از آب شور یا سرم های دیگر به عنوان ماده لایه بردار و پاک کننده استفاده می کند. این نرمتر از MicroDermabrasion است و بیشتر برای کسانی که بیماری پوستی حساس دارند مناسب است. در طول فرآیند،  نوک هیدرو بدون اصطکاک و تحریک در طول پوست سر می خورد زیرا باعث لایه برداری سلول های مرده پوست می شود، بدون درد جوش های سرسیاه را استخراج می کند و پوست را با تغذیه و رطوبت حیاتی تزریق می کند. بر خلاف MicroDermabrasion ، HydroDermabrasion گرما تولید نمی کند و پوست را ملتهب نمی کند، بنابراین می توان از HydroDermabrasion با خیال راحت و بدون درد برای درمان مبتلایان به آکنه و لایه برداری روزاسه و اصلاح سایر شرایط حساس پوستی استفاده کرد.

 

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

 فواید هیدرودرم برای صورت

 • رفع خطوط و چین و چروک
 • انعطاف پذیری و استحکام بخشی به پوست
 • سم زدایی پوست: یک جت هیدرولیک و با تخلیه روغن و ناخالصی های اضافی منافذ را کاملاً تمیز می کند.

 

آیا من کاندیدای صورت هیدرودرم هستم؟

HydroFacial برای انواع پوست مناسب است از جمله پوست های نازک یا پیر، پوست ترکیبی، پوست خشک  و پوست چربف این روش درمان و زیبایی حتی برای حساس ترین پوست ها نیز به مناسب است. سایر بیماری های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما نیز می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند. درمانگر مراقبت از پوست، سرم های اصلاحی را برای درمان  بی نظیر بیماری پوست شما تنظیم می کند.

درمان چقدر طول میکشد؟

جلسه HydroDerm تقریباً ۴۵-۶۰ دقیقه طول می کشد. هر درمان اختیاری افزودنی به زمان جلسه اضافه خواهد شد. جلسه HydroPeel تقریباً ۶۰-۷۵ دقیقه طول می کشد.

جلسه HydroLED حدود ۷۵-۹۰ دقیقه طول می کشد.

هیدرودرمی 545846

آیا در طول درمان، خرابی یا دردی وجود دارد؟

در طول عمل هیچ ناراحتی وجود ندارد. اغلب این احساس را مانند احساس “مسواک خنک که به آرامی روی صورت شما حرکت می کند” توصیف می کنید. پوست ممکن است پس از درمان کمی صورتی به نظر برسد  اما به سرعت فروکش می کند. شما می توانید آرایش کنید و بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی خود برگردید زیرا زمان خرابی وجود ندارد. همیشه باید روزانه ضد آفتاب استفاده کنید و تا چند روز آینده از قرارگیری در مقابل آفتاب مستقیم خودداری کنید.

 

چه نتایجی را می توان انتظار داشت؟

یک HydroFacial ظاهر خطوط ریز و چین و چروک، منافذ متراکم و بزرگ شده، پوست خشک پوسته پوسته، پوست چرب یا مستعد آکنه ، هایپرپیگمانتاسیون مانند لکه ها و لکه های  قهوه ای ایجاد شده در اثر آفتاب سوختگی را بهبود می بخشد.

برای دیدن نتایج به چند روش درمانی نیاز است؟ نتایج چه مدت طول می کشد؟

بسیاری از افراد پس از فقط یک درمان، اصلاح پوست قابل رویت و رنگ پوست درخشان و شفاف را مشاهده می کنند. بسته به نوع پوست و شرایط شما  تعداد و دفعات جلسات متفاوت خواهد بود. یک روش درمانی مناسب برای کسانی که برای یک رویداد یا یک مراسم خاص به ظاهر تازه و درخشان نیاز دارند، مناسب است. برجستگی های پوستی، حفره های عمیق  و لکه های تیره تر ممکن است نیاز به چندین جلسه HydroDerm همراه با درمان های حرفه ای لایه بردار برای مدت زمان طولانی داشته باشد. پیشرفت با هر جلسه افزایش می یابد و برای کسانی که مایلند پوست سالم و ظاهری زنده داشته باشند، درمان های ماهانه توصیه می شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *