آرشیو بلاگ

ماسک چشم خانگی برای برطرف کردن خستگی و تیرگی زیر چشم

ماسک چشم 51545341321

آیا می دانید ماسک چشم خانگی چه مزایایی دارد؟ فعالیت های بصری طولانی مدت، می تواند منجر به خستگی چشم یا درد چشم شود. دلیل هر چه که باشد، اگر این روزها برایتان سخت است که چشمانتان را باز نگه دارید، حتماً چشمانتان خسته است و نیاز به استراحت دارد. اما استراحت همیشه کافی نیست، همچنین باید نکاتی را رعایت کنید تا چشم های خسته خود را جوان کنید. برای رفع خستگی چشم ها و همچنین از بین بردن تیرگی های زیر چشم از ماسک چشم طبیعی استفاده کنید و زیبایی و طراوت را به چشم های خود هدیه دهید!

ماسک چشم خانگی برای برطرف کردن خستگی و تیرگی زیر چشم

شاید شما نیز مانند سایر افراد مدت زمان بسیار زیادی را در حال استفاده از گوشی موبایل، کامپیوتر و ابزارهایی از این دست باشید. این ابزارهای تصویری به طور مستقیم با چشم ها در ارتباط هستند و در اثر استفاده طولانی مدت ممکن است آسیب هایی را مانند تار شدن دید، سوزش و خستگی چشم و … ایجاد کنند.

ماسک چشم با روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی از روغن های طبیعی موثر و مفید برای از بین بردن تیرگی در اطراف چشم است. برای استفاده از این روغن طبیعی تنها کافیست چند قطره از ان را زیر چشم ماساژ داده و از این طریق تیرگی زیر چشم هایتان را کاهش دهید. برای اینکه اثربخشی این روش بیشتر باشد لازم است آن را هر روز تکرار کنید.

ماسک چشم 6545674564321

ماسک چشم با روغن بادام

روغن بادام یک آبرسان طبیعی و عالی برای پوست است. با استفاده از این روغن می توانید تیرگی های زیر چشم را تا حد زیادی کاهش دهید و همچنین چین و چروک اطراف چشم را نیز کمتر کنید. یک ترکیب ساده از روغن بادام و عسل را هرشب زیر چشم های خود قرار دهید و صبح روز بعد آن را بشویید. استفاده از این روش باعث از بین رفتن تیرگی زیر چشم و حالت پف کرده چشم ها خواهد شد.

ماسک چشم طبیعی با گلاب

گلاب یک راه حل عالی برای رفع خستگی چشم است. یک توپ پنبه ای را درون گلاب خالص خیس کنید و آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی چشم های خود قرار دهید. این روش دارای اثر آرامش بخش بر روی چشم هاست و همچنین می تواند حالت پف کردگی چشم ها نیز کاهش دهد.

چای کیسه ای به عنوان ماسک چشم

انواع چای های کیسه ای مانند چای سبز، چای سیاه و سایر چای های گیاهی یک درمان طبیعی و موثر برای از بین بردن تیرگی زیر چشم و خستگی چشم هستند. این بار کیسه های چای استفاده شده را درون یخچال نگهداری کنید و بعد از سرد شدن آن را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی چشم ها قرار دهید و از این طریق تیرگی های اطراف چشم خود را از بین ببرید.

ماسک چشم 68756435132401

ماسک چشم با خیار

این ماسک چشم ساده یکی از رایج ترین روش ها برای رفع خستگی چشم است. خیار دارای اثر آرامش بخش و تسکین دهنده است که استفاده مکرر از آن احساس تازگی و انرژی دوباره را برای چشم هایتان ایجاد خواهد کرد. خیار را به شکل حلقه ای برش دهید و به مدت ۱۵ دقیقه درون یخچال نگهداری کنید تا خنک شود. سپس آن را روی چشم هایتان قرار دهید و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه صورت خود را با آب سرد بشویید.

اما شما می توانید با تهیه ماسک دور چشم خیار ARFA  علاوه بر رفع خستگی چشم برای همیشه از شر تیرگی های زیر چشم نیز خلاص شوید. از طرفی این ماسک فرانسوی با فرمولاسیون خاص خود یک محصول قوی مراقبت از پوست ظریف و حساس دور چشم است. این محصول با تامین رطوبت مورد نیاز پوست، مشکلاتی که ممکن است ناحیه دور چشم ما را تحت‌الشعاع خود قرار دهند را خشکی پوست  را برطرف ‌سازد.

 

مطالب مرتبط