آرشیو بلاگ

دستگاه پلاژن Oxygeneo چگونه باعث جوانسازی پوست می شود؟

دستگاه پلاژن Oxygeneo 15641584

درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo یک روش غیرتهاجمی و غیر جراحی برای از بین بردن سلول های مرده پوست است که باعث تیرگی می شود، این روش درمانی جوانسازی پوست در حالی که اکسیژن می دهد، پوست را با مواد مغذی تزریق می کند و نتیجه آن روشن شدن پوست، یکدست بودن رنگ پوست و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک های سطحی است. OxyGeneo نیازی به سوزن و توقف ندارد و به اندازه کافی سریع است که می توانید در طول استراحت ناهار درمان خود را انجام دهید.

دستگاه پلاژن Oxygeneo 15641584

دستگاه پلاژن OxyGeneo  چگونه کار می کند؟

دستگاه پلاژن اکسیژنو یک دستگاه بازیابی جوانی و زیبا بی نظیر و دارای پیوست های دستی است که فقط برای یک  جلسه و در طی ۳۰ دقیقه صورت جوانی و شادابی از دست رفته پوست را باز می گرداند. سیستم OxyGeneo همچنین به متخصصان زیبایی اجازه می دهد تا فرمول ها و ضمیمه های تخصصی را به دستگاه اضافه کنند، که می تواند شرایط خاص پوست شما را برطرف کند. این درمان نتایج تقریباً فوری را از طریق یک فرآیند ۳ بخشی ارائه می دهد:

 • لایه برداری ۲٫ اکسیژن رسانی ۳٫ تزریق

فواید درمانی صورت OxyGeneo چیست؟

افرادی که دارای رنگ و نوع پوست خاصی هستند ممکن است کاندیداهای مناسبی برای لیزر برای پوست و سایر روشهای درمانی پوست نباشند. با این حال، درمان صورت OxyGeneo برای همه رنگ پوست، رنگدانه ها و انواع پوست اعم از حساس، خشک یا چرب عملکرد خوبی می تواند داشته باشد.

این روش همه کاره  و بی نظیر می تواند مزایای زیر را فراهم کند:

 • رنگ پوست یکنواختی ارائه می دهد
 • پوست را سالم و سفت می کند
 • منافذ پوست کوچک تر می شود
 • چین و چروک ها را صاف و محو می کند
 • چهره ای زنده و شاداب ارائه می دهد
 • پوست را آبرسانی و مرطوب می کند
 • درخشش و جوانی سابق پوست را بازیابی می کند

درمان صورت فوق العاده OxyGeneo شما با یک درماپلنینگ ( پروسه ای که خارجی ترین لایه‌ی پوست رو لایه برداری می کند) شروع می شود تا پوست شما را برای درمان آماده کند. در طول درمان، متخصص زیبایی در مورد چگونگی استفاده حداکثر از درمان خود توضیح خواهد داد و طرحی را ارائه خواهد داد که مقرون به صرفه باشد و در اهداف طولانی مدت مراقبت از پوست شما مفیدتر باشد

دستگاه پلاژن Oxygeneo 185469584698469849645985

درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo چه حسی به همراه دارد؟

درمان OxyGeneo  مانند ماساژ صورت احساس می شود. این لایه برداری بسیار با طراوت و راحت توصیف می شود و از آنجا که هیچ روش خلا وجود ندارد (مانند دستگاه های میکرودرم ابریژن یا تزریق پوستی)، درمان کلی آرامش بخش تر و راحت تر از سایر درمان های زیبایی پوست است. ممکن است احساس سوزن سوزن شدن اندکی داشته باشد زیرا پوست اکسیژن بیشتری می یابد اما در کل روش بسیار آرامش بخش و راحتی است.

OxyGeneo چگونه با میکرودرم ابریژن مقایسه می شود؟
 • درمان OxyGeneo از بسیاری جهات با میکرودرم ابریژن متفاوت است:
 • میکرودرم ابریژن “خشک” در مقابل OxyGeneo done انجام می شود که مزیت استفاده از ژل غنی از مواد مغذی بر روی پوست را می افزاید. متخصصان با OxyGeneo comfort راحتی و پاکسازی بیشتری پیدا می کنند و ژل درمانی همیشه تازه است زیرا این محصول فقط برای یکبار مصرف در خلا بسته شده است
 • مشتریان از ماساژ ملایم OxyGeneo enjoy لذت می برند و آن را راحت تر از میکرودرم ابریژن توصیف می کنند
 • اکسیژنو به مکش خلاء احتیاج ندارد و در نتیجه خطر گشاد شدن مویرگ های کوچک صورت را که می تواند باعث قرمزی شود کاهش می دهد.

من انتظار دارم بعد از درمان OxyGeneo چه چیزی را ببینم و احساس کنم؟

پس از درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo  پوست شاداب تر، نرم تر و حتی از نظر رنگ پوست چندین درجه روشن تر به نظر می رسد. همچنین، پیگمانتاسیون، آسیبهای ناشی از نور خورشید، خطوط ریز و حتی آکنه با یک سری از درمان ها همچنان با این روش بهبود می یابد و پوست بلافاصله نرم و لطیف می شود. در حقیقت پوست شما فقط پس از یک بار درمان صورت OxyGeneo احیا شده، تجدید و زیبا می شود.

همچنین شما میتواند با استفاده از ماسک دور چشم خیار پوستی شفاف و عالی داشته باشید

چه محدوده سنی برای درمان با OxyGeneo بهتر است؟

بیشتر افراد در اواسط ۲۰ سالگی علائم ظریف پیری را مشاهده می کنند اما با گذشت زمان  و افزایش سن، تولید کلاژن کاهش می یابد که منجر به افتادگی، شل شدن پوست و عمیق شدن چین و چروک ها و خطوط می شود. مطالعه ای که در ژورنال Clinical Aesthetic Dermatology منتشر شد نشان داد که بیشتر بیماران در سنین ۲۷-۶۱ سالگی پوست نرم تر ، ظاهر بهتر پوست،  خطوط ریز و چین و چروک کمتر قابل توجه و رنگدانه های کمتر قابل مشاهده را پس از درمان های OxyGeneo گزارش کرده اند. تقریباً هر بزرگسالی می تواند از صورت OxyGeneo بهره مند شود.

دستگاه پلاژن Oxygeneo 148549684968549658485

چه زمانی باید درمان صورت OxyGeneo  را دریافت کنم؟

یکی از بهترین چیزها در مورد درمان با دستگاه پلاژن  OxyGeneo نتایج سریع شماست و اینکه پس از خروج از مرکز زیبایی زمان خرابی وجود ندارد و این باعث می شود که OxyGeneo یک درمان مناسب برای برنامه ریزی قبل از یک رویداد بزرگ و مهم حتی در طول ناهار یا به عنوان بخشی از  روال ساده و مهم نگهداری منظم پوست شما باشد.

در کنار درمان با دستگاه پلاژن و برای دستیابی به نتایج مطلوب تر تزریق فرمول های جوان سازی و ضد پیری نقش مهمی دارد و بدون شک متخصصان زیبایی قبل از درمان پوست شما را ارزیابی می کنند تا مشخص کنند کدام فرمول برای شما مناسب است. برخی مراکز در مرحله اول  Balance با زغال چوب فعال بامبو، پوست چرب را مات می کند، منافذ مسدود شده را تصفیه می کند و سموم و باکتری ها را پاک می کند. دوم NeoBrightE است که باعث رنگدانه سازی پوست و درمان آسیب ناشی از آفتاب می شود در حالی که رنگ پوست را روشن می کند و در مرحله سوم NeoReviveE است  که ظاهر خطوط ریز و چین و چروک را صاف می کند و چهره های کسل کننده را احیا می کند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *