آرشیو بلاگ

بهترین دستگاههای سفت کننده پوست صورت و بدن را بشناسید

دستگاههای سفت کننده پوست 45584987498478487

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

اگرچه استفاده از محصولات مراقبت از پوست ضد پیری در برنامه های مراقبتی ضد چروک و چین ممکن است به بهبود استحکام پوست کمک کند، اما این فرمول ها با نتایج آسیب رسانی به پوست  با بهترین دستگاه های سفت کننده پوست قابل مقایسه نیستند. برخلاف کرم مرطوب کننده ها، سرم ها و کرم های دور چشم که معمولاً لایه اول پوست را تغذیه می کنند ، این دستگاه های فرکانس رادیویی نوآورانه با نفوذ به اعماق پوست، ترمیم بافت آسیب دیده و تشویق تولید کلاژن و الاستین برای محکم تر، صاف تر و کشیده تر شدن پوست و همچنین باعث تجدید سلول می شوند.

بهترین دستگاه های سفت کننده پوست را می توان در صورت و بدن استفاده کرد  و راه حلی برای مشکلات رایج مراقبت از پوست مانند خطوط و چین و چروک، خطوط پنجه کلاغی دور چشم،  افتادگی پوست، سلولیت و موارد دیگر است. علاوه بر این آنها با از بین بردن تیرگی  پوست و تغییر رنگ به ایجاد یکدستی چهره کمک می کنند و آنها را برای محو شدن لکه های تاریک و لکه های ایجاد شده در اثر آفتاب عالی عمل می کند و در عین حال درخشش و انعطاف پذیری پوست شما را افزایش می دهد.

دستگاههای سفت کننده پوست 45584987498478487

از آنجایی که این دستگاه های مراقبت از پوست اغلب به کمک نور درمانی با LED همراه هستند و از آنجا که اکسیژن رسانی به پوست دارند و به از بین بردن باکتری های آکنه ساز از اعماق پوست کمک می کنند، می توانند برای مبارزه با شکستگی نیز استفاده شوند.

ابزارهای زیبایی سفت کننده پوست فرکانس های رادیویی را در پوست منتشر می کنند، لازم است قبل از هر درمان پوست را به درستی آماده کنید. دستگاه های خاصی مجهز به ژل هایی هستند که برای جلوگیری از تحریک، سوزن سوزن شدن و درد از پوست محافظت می کنند. این ژل ها همچنین به تمرکز فرکانس رادیویی و بهبود کارایی دستگاه کمک می کنند و انرژی گرمایی را به لایه هایی انتقال می دهند که نیاز به ترمیم و جوان سازی دارند. اگر دستگاه شما ژل همراه ندارد، استفاده از سرم آبرسان یا روغن صورت می تواند به شما کمک کند تا لغزش مناسبی داشته باشید و هرگونه کشش یا ناراحتی را برطرف کنید. کارشناسان هشدار می دهند که دستگاههای سفت کننده پوست فرکانس رادیویی برای کسانی که روزاسه و سایر بیماری های التهابی پوستی دارند مناسب نیست زیرا می تواند پاسخ التهابی پوست را تحریک کند.

در ادامه، بهترین دستگاه های سفت کننده پوست را به  شما معرفی خواهیم کرد تا بدانید که بدون نیاز به جراحی نیز می توان به اهداف زیبایی دست پیدا کرد.

دستگاه سفت کننده پوست ضد پیری Silk’n Titan

دستگاه سفت کننده پوست ضد پیری Silk’n Titan چین و چروک های صورت را از داخل به بیرون محو می کند و انرژی تجدید شده کلاژن و الاستین را مستقیماً به سلول ها  منتقل می کند تا کلاژن را تحریک کرده و پوست آسیب دیده را ترمیم کند. پس از گذشت چندین جلسه با این روش درمانی،  شاهد کاهش خطوط ریز اطراف صورت و در عین حال بهبود لکه های تیره، لکه های ایجاد شده در اثر آفتاب و درخشندگی کلی پوست خواهید بود.

دستگاه تقویت کننده صورت پیشرفته NuFace Trinity

با ترکیب مزایای تقویت کننده پوست از فناوری میکرو جریان و ماساژور صورت، دستگاه تقویت کننده صورت NuFace Trinity Advanced به آرامی یک میکرو جریان تحریک کننده کلاژن ساطع می کند تا از ایجاد خطوط ریز و چین و چروک در پیشانی، خط فک، گونه ها و گردن جلوگیری کند. این محصول با ژل پرایمر مارک عرضه شده است  که از پوست شما در برابر تحریک محافظت می کند و به دستگاه اجازه می دهد تا به صورت یکپارچه روی پوست حرکت کند، با این روش درمانی فقط در عرض پنج دقیقه پوست فوراً سفت و محکم  می شود.

دستگاه سفت کننده پوست  MLAY RF

برای محکم کردن صورت و بدن، دستگاه سفت کننده پوست MLAY RF از فناوری رادیویی درجه حرفه ای با فرکانس ۵۰ تا ۶۰ هرتز برای نفوذ به بافت پوست و تشویق پوست شما برای تولید الیاف کلاژن و الاستین بیشتر استفاده می کند، این روش درمانی بی نظیر برای کسانی که به دنبال کاهش خطوط ظریف، افتادگی پوست، سلولیت و تیرگی هستند، فوق العاده است. برای یک روش درمانی ایمن و سفت کننده پوست در منزل، دستگاه مجهز به سه سطح شدت و سه تنظیمات تایمر برای یک تجربه قابل تنظیم است.

دستگاه پوست درمانی  LED LightStim

با استفاده از قدرت نور درمانی LED و فناوری طول موج LightStim MultiWave مارک تجاری،LightStim LED Therapy Skin Device  با تقویت فرآیند تجدید طبیعی بدن و ترمیم بافت، چین و چروک و پوست را شل می کند و در نتیجه باعث کاهش خطوط ریز و خطوط پنجه کلاغی زیر چشم می شود و سایر نگرانی های شایع مراقبت از پوست در ارتباط با از دست دادن استحکام و قابلیت ارتجاعی را رفع می کند. این دستگاه چند منظوره علاوه بر تقویت و سفت شدن پوست در عین حال موجب تصفیه منافذ پوست شده و تغییر رنگ آن را رفع کرده و  درخشندگی طبیعی پوست شما را بازیابی می کند.

دستگاه فعال کننده جوانی  Iluminage

این دستگاه بازیابی جوانی با استفاده از انرژی حرارتی، به عنوان یک لیفت صورت موقت عمل می کند ، Illuminage Youth Activator Device  به شما کمک می کند تا با استفاده از ترکیبی از فرکانس رادیویی و فناوری های نور LED مادون قرمز خطوط صورتتان را رفع کنید و این عمل را با  تقویت تولید کلاژن و تشویق تجدید پوست انجام می دهد.  این دستگاه سفت کننده پوست مجهز به سرم Youth Activator  است که طول موج را قادر می سازد تا با موفقیت به پوست نفوذ کرده و با  کاهش قابل توجه خطوط ریز و چین و چروک، پوست صاف تری را ایجاد کند.

دستگاه TriPollar STOP X

دستگاه TriPollar Stop X علاوه بر افزودن جلوه ای مجلل به برنامه مراقبت از پوست ضد پیری، در نمای خارجی از طریق استراتژیک فرکانس های رادیویی محرک کلاژن را به پوست منتقل می کند و پس از هر بار درمان، چهره ای صاف تر و پوستی سفت تر ایجاد می کند. این دستگاه نوآورانه با استفاده از سنسور دما برای اطمینان از یک درمان ایمن در خانه، به شما کمک می کند تا با استفاده مداوم، انعطاف پذیری، استحکام و درخشندگی طولانی مدت داشته باشید.

دستگاههای سفت کننده پوست 4456699874566985

دستگاه Skin Inc. Optimizer Voyage Tri-Light ++

دستگاه Skin Inc. Optimizer Voyage Tri-Light ++ یک دستگاه چند وظیفه ای است که باعث تسکین، ترمیم، درخشش و سفت شدن پوست می شود و به عنوان یک راه حل برای همه مشکلات مراقبت از پوست شما عمل کند. چراغ قرمز دستگاه که به پنج چراغ LED مختلف پاسخ می دهد و نگرانی های مختلف را برآورده می کند، با آرامش نور آبی، به احیا کمک می کند،  نور بنفش این فواید احیا کننده و تسکین دهنده را با هم ترکیب می کند، نور زرد ظاهر لکه های تیره را کاهش می دهد و نور نارنجی درخششی فوق العاده می دهد.

Ziip Beauty Ziip Nanoدستگاه  

دستگاه Ziop Nano Current Ziip Beauty برای مقابله با علائم رایج پیری در صورت و گردن طراحی شده و نانو جریان های الکتریکی قدرتمندی را به عمق پوست نفوذ می دهد تا روند بازسازی طبیعی بدن و کلاژن را تحریک کند و باعث ایجاد یک ثبات و انعطاف پذیری بیشتر  شود. این دستگاه چند منظوره علاوه بر کاهش ظاهر چین و چروک ها، باکتری های ایجاد کننده آکنه را از اعماق پوست نیز پاک کرده و به پاکسازی و جلوگیری از بروز آن کمک می کند. طراحی ارگونومیک و صفحات خنک کننده آن نیز به شما کمک می کند ماساژ لنفاوی را در خانه تکرار کنید، بدن را از سموم پاک کرده و مایعات را برای پوست های سفت و سالم ترشح کنید.

دستگاه سفت کننده پوست Skin Gym

Skin Gym  با فرکانس بالا با طراحی ارگونومیک و انبوهی از اتصالات مختلف، جریان الکتریکی کوچک اما قدرتمندی را برای تحریک تولید کلاژن و ایجاد پوست سفت تر در پوست آزاد می کند. فناوری فرکانس بالا و اکسیژن رسانی پوست به از بین بردن باکتری ها کمک می کند و آن را به عنوان یک درمان موثر برای پاک کردن شکستگی پوست و همچنین یک روش کاهش دهنده چین و چروک تبدیل می کند.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *