آرشیو بلاگ

۷ ماسک طبیعی آبرسان برای پوست زیر چشم | ماسک دورچشم ARFA

در حال ساخت ماسک طبیعی 14141101

پیری جزئی از فرآیند زندگی است، اما همراه با کاهش سطح کلاژن، پوست سفت و چاقی کم می‌شود. ناحیه چشم به دلیل پوست نازک، اولین علائم چین و چروک را نشان می‌دهد. درمان‌های تزریقی معمولاً توصیه می‌شوند، اما روش‌های دیگر نیز وجود دارد. چشمان به روح و احساسات ما وابسته هستند و جوانسازی و آبرسانی زیر چشم می‌تواند ظاهری زیبا و شاداب به ما ببخشد.
ناحیه زیر چشم بسیار حساس و علائم پیری در آن سریع‌تر نشان می‌دهد.

ماسک دور چشم 542452452452

 

ماسک طبیعی برای آبرسانی پوست زیر چشم

روغن بادام

روغن بادام یک نرم‌کننده فوق‌العاده برای آبرسانی پوست زیر چشم است و می‌تواند پوست خشک را ترمیم کند. با ماساژ آرام و لطیف روغن بادام را روی پوست اطراف چشم خود استفاده کنید. آن را در شب روی پوست بگذارید و صبح روز بعد آن را بشویید. این درمان را هر شب تکرار کنید.

روغن بادام و بادام ها در اطرافش 5454546463

چای سبز کیسه‌ای

استفاده از چای سبز می‌تواند به عنوان یک روش جوان‌کننده برای پوست مورد استفاده قرار گیرد. با قرار دادن دو کیسه چای سبز در آب داغ و سپس خنک شدن آنها، می‌توانید آبرسانی به پوست زیر چشم را انجام دهید. برای این منظور، کیسه‌های چای خنک شده را روی پلک‌های خود قرار داده و برای ۱۵-۲۰ دقیقه یا بیشتر روی چشمانتان قرار دهید. سپس آنها را بردارید و آب خنک را روی چشمان خود بپاشید. بهترین زمان برای انجام این روش قبل از خواب است.

چای سبز و چای سبز کیسه ای در نعلبکی 58452452452

ماسک دور چشم خیار ARFA

ماسک دور چشم خیار ARFA یک محصول با فرمولاسیون قوی است که برای بهبود و آبرسانی پوست زیر چشم طراحی شده است. این ماسک تیرگی، چین و چروک ها را کاهش داده و پف زیر چشم را از بین می برد. فرمولاسیون قوی این ماسک به پوست شما روشنایی، طراوت و ظاهری جوانانه می بخشد. همچنین، خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی آن باعث می شود پوست شما نرم و لطیف شود. با استفاده منظم از این ماسک، می توانید به پوست دور چشم خود آرامش و شادابی بیشتری ببخشید. ماسک دور چشم خیار ARFA یک راه موثر و ساده برای مراقبت از پوست زیر چشم است.

ماسک دور چشم خیار arfa 59896749674

شیر

استفاده از شیر به عنوان یک ماسک خنک کننده، پوست شما را تغذیه کرده و مرطوب نگه می‌دارد، همچنین پوست زیر چشم را آبرسانی می‌کند.
شما می‌توانید دو عدد پد پنبه‌ای را در شیر خام بخیسانید و آن‌ها را بر روی چشمان خود قرار دهید. سپس به مدت ۲۰ دقیقه اجازه دهید پدها روی چشمان بمانند. سپس پدها را بردارید و چشمان خود را با آب سرد بشویید. این روش را روزانه یک بار تکرار کنید. این روش ساده و موثر به پوست زیر چشم شما نرمی و طراوت می‌بخشد و احساس خنکی و آرامش به شما می‌دهد.

در حال ریخته شدن شیر در لیوان 42541254152

گلاب

استفاده از گلاب بر روی پوست می‌تواند به جوانسازی آن کمک کند. گلاب دارای خاصیت ضد التهابی است که می‌تواند قرمزی، پف و التهاب پوست را کاهش دهد. اگرچه ممکن است خشکی را جلوگیری نکند، اما باعث آبرسانی پوست زیر چشم شما می‌شود و به حفظ آرامش و شادابی پوست کمک می‌کند.
برای استفاده، دو عدد پد پنبه‌ای را در گلاب خیس کنید و آن‌ها را روی چشمان خود قرار دهید. به مدت ۱۵-۲۰ دقیقه بگذارید روی پوست بمانند و در این مدت استراحت کنید. سپس پدها را بردارید و همین روش را هر شب قبل از خواب تکرار کنید. استفاده مداوم از گلاب به پوست زیر چشم شما نرمی و شادابی می‌بخشد و به کاهش قرمزی و پف کمک می‌کند.

گلاب و گل محمدی روی میز 6546341634141

ژل آلوئه ورا

آلوئه‌ورا، با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی، می‌تواند پوست را نرم و مرطوب نگه دارد و از ظهور چین و چروک جلوگیری کند. به خصوص برای درمان پوست خشک اطراف چشم، آلوئه‌ورا بسیار مفید است.
برای استفاده، ۱ قاشق غذاخوری ژل آلوئه‌ورا تازه را به آرامی در اطراف چشم خود ماساژ دهید. بگذارید در طول شب روی پوست بماند و صبح روز بعد آن را بشویید. هر شب این کار را تکرار کنید. استفاده مداوم از آلوئه‌ورا به پوست زیر چشم شما کمک می‌کند تا مرطوب و نرم باقی بماند و از خشکی و چروک‌ها محافظت کند.

ژل آلوئه ورا و آلوئه ورا در اطرافش 89751321

عسل

عسل، به عنوان یک آبرسان فوق‌العاده و نرم کننده، قادر است پوست را مرطوب و نرم نگه داشته و از از دست دادن رطوبت جلوگیری کند. استفاده از عسل پوست زیر چشم را آبرسانی می‌کند و آن را سالم نگه می‌دارد.

برای استفاده، یک لایه بسیار نازک عسل را بر روی پوست اطراف چشم خود بمالید. بگذارید حدود ۱۵-۲۰ دقیقه بر روی پوست باقی بماند و سپس آن را با آب ولرم بشویید. این روتین را هر شب تکرار کنید. استفاده مداوم از عسل به پوست زیر چشم کمک می‌کند تا مرطوب و سالم باقی بماند و به پوست شما آبرسانی کند.