آرشیو بلاگ

همه چیز درباره هایفوتراپی و جوانسازی پوست به روش نوین

هایفوتراپی 56475613532

هایفوتراپی HIFU یک درمان غیر تهاجمی جوان کننده صورت است که لیفت صورت غیر جراحی را ارائه می دهد. هایفو مخفف” High-Intensity Focused Ultrasoundسونوگرافی متمرکز با شدت بالا ” است که از فناوری های آرایشی پیشرفته برای سفت کردن و لیفت کردن پوست با اثر ضد پیری استفاده می کند. هایفو بهترین گزینه برای کسانی است که علائم پیری مانند افتادگی پوست، از دست دادن چاق شدن، تیرگی پوست، خطوط و چین و چروک را تجربه می کنند. نتایج این روش طولانی مدت است و تنها پس از یک درمان قابل مشاهده هستند  به همین دلیل این دستگاه طرفداران زیادی را در طی چند سال اخیر  به خود جذب کرده است  .

روش هایفوتراپی در واقع یکی از موفق ترین روش های جوانسازی پوست است که فواید آن با مطالعات علمی به اثبات رسیده است. در میان روش های غیرجراحی جوان سازی صورت، هایفوتراپی یک مزیت بزرگ در دنیای مدرن امروز است.

هایفوتراپی 567654120651

روش هایفوتراپی بینی چگونه است؟

در حالی که هایفوتراپی از لایه بالایی پوست محافظت می کند، فقط لایه زیرین پوست را هدف قرار می دهد و در این لایه با ایجاد اثر گرما، گردش خون را سرعت می بخشد. در نتیجه تمامی این ها، باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود و در نتیجه پوست محکم تر، جوان تر و تازه می شود.

استفاده از هایفوتراپی به بیهوشی نیاز ندارد. امواج صوتی تولید شده، در بخش هایی عمیق از پوست صورت متمرکز شده و بدون آسیب رساندن به سطح پوست، باعث گرم شدن سطح پوست شده و روند تولید کلاژن ها را که باعث جوانسازی پوست هستند، تسریع می بخشد. این گرما اصلا در سطح صورتتان درد و حسی ایجاد نمی کند زیرا امواجی است که قابل حس نیستند و فقط برای تسریع روند بازسازی کلاژن به کار می روند.

قبل از شروع این روش، آرایش، کرم و ضد آفتاب روی صورت را پاک می کنند. سپس یک ژل روان کننده که خاصیت خنک کنندگی هم دارد، روی پوست اعمال می شود. زمان انجام این روش بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه است. پس از اتمام، پوست با استفاده از ماسک مرطوب کننده تمیز می شود.

مراجعه کننده می تواند بلافاصله پس از اتمام کار، به زندگی روزمره برگردد. توصیه می شود افراد بدون محافظت به محیط های آفتابی نروند، روی صورت دراز نکشند، صورت را با حوله پاک نکنند و از گرمای بیش از حد جاهایی مانند سونا، حمام ترکی و دوش خودداری کنند. بعد از ۱ روز فرد می تواند وارد استخر شده و حتی مسافرت کند.

هایفوتراپی 8746546545120

هایفوتراپی چگونه کار می کند؟

صورت هایفو از یک دستگاه اولتراسوند ویژه برای ایجاد گرما در سطح عمیق در پوست استفاده می کند و به سلول های پوست هدف آسیب می رساند تا پاسخ درمانی طبیعی بدن را تشویق و تحریک کند. با این کار، کلاژن برای کمک به رشد مجدد سلول ها تولید می شود و ساختار و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد.

۱/ کاهش چین و چروک

از آنجایی که هایفوتراپی باعث ایجاد کلاژن جدید می شود، خطوط و چین و چروک های ظریف را پاک و پر می کند تا ظاهر آنها را کاهش دهد و از ایجاد خطوط جدید جلوگیری کند.

/۲ پوست افتاده را سفت کنید

هایفو از طریق تحریک رشد مجدد سلول ها و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، اثری لیفت کننده و سفت کننده دارد، به ویژه برای نواحی مانند گردن، گونه ها، چانه، چشم ها و ابروها.

۳/ خط فک و گونه  ایجادکنید

با توجه به اثرات سفت کننده، هایفوتراپی می تواند برای خط فک و گونه ها وضوح بیشتری ارائه دهد که ظاهر شما را تازه تر می کند و به اثر جوانی کلی می افزاید.

۴/ نتایج طبیعی ارائه دهید

گاهی اوقات مداخله جراحی می تواند منجر به ظاهری کاملاً متفاوت شود که حسی غیرطبیعی به آن می دهد. هایفو فوق العاده است زیرا با زیبایی طبیعی شما کار می کند تا نتایج ظریف اما قابل توجهی را ارائه دهد.

۵/ ایمن، موثر و غیر تهاجمی

بر خلاف لیفت صورت جراحی، هایفوتراپی شامل هیچ بیهوشی، برش یا بخیه نمی شود و همچنین جراحی طولانی مدت زمان بهبودی را به همراه دارد. با این حال، نتایج بسیار شبیه به لیفت صورت جراحی است، و آن را به یک جایگزین فوق‌العاده تبدیل می‌کند که غیرتهاجمی است و نیازی به مراقبت‌های پس از آن یا زمان کوتاهی ندارد.

 

 

مطالب مرتبط