آرشیو بلاگ

مزایای شگفت انگیز شانه چوبی برای مو

شانه چوبی 058465312

شانه و برس های چوبی از محصولاتی هستند که همواره مورد استفاده بشر قرار می گیرند، شانه چوبی برای مو مزایای شگفت انگیزی را به دنبال دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. چوب به طبیعت آسیبی را نخواهد رساند و در مقابل شانه های چوبی در مقایسه با انواع شانه های پلاستیکی مخاطبان بسیاری را به سمت خود کشانده است و سلامت مو ها را تضمین می کند. افراد بسیاری از کوکتل ها برای حفظ سلامت موهای خود استفاده می کنند اما سوالی که برای اکثر ما ایجاد شده است این است که مزایای استفاده از شانه چوبی چیست؟

از انواع محصولات شوینده و حالت دهنده و رنگ دهنده مودگرفته تا تغییرات فصل و حتی اشعه مضر خورشید هرکدام بر روی موهای ما اثرات جانبی و زیان باری را بر جای خواهند گذاشت . موی سر انسان دارای ساختار پیچیده  و بسیار ظریفی است که نیاز به رسیدگی های بسیار دارد. مواد مغذی از طریق رگ های خونی به ریشه مو می رسد؛ شادابی و طراوت ساقه مو تخت تاثیر عوامل بسیاری خواهد بود که یکی از آن ها استفاده از شانه مناسب است.

هر نوع دستکاری می تواند پوشش کوتیکول های مو را از بین ببرد و ساختار لایه پوشاننده را تخریب کند. علاوه بر تمامی مزایای ذکر شده شانه زدن نیز می توانید به پوست سر آسیب رساند ،اما در این راستا باید بدانید که چه شانه ای می تواند سلامت پوست سر شما را حفظ نماید.

 شانه چوبی  08974651321

فواید شانه چوبی برای مو چگونه است؟

شانه و برس های چوبی از جمله محصولات پر کاربر می باشند که در طی چند سال اخیر توجه بسیاری به آن ها شده است. این محصول هیچ گونه آسیبی را به موهای سر شما وارد نخواهد کرد و در واقع از بروز هرگونه مشکلی پیشگیری خواهد کرد، با استفاده از شانه های چوبی شما می توانید هم موهای فر و هم موهای صاف را شانه کنید، خبر خوش برای افرادی که دارای موهای مجعد و موجه دار هستند این است که با استفاده از شانه های چوبی می توانند به راحتی موهای خود را شانه کنند ، بی آنکه نگران کنده شدن و احساس درد در موهای سر خود شوند. انواع شانه های چوبی با دندانه های متفاوت مخصوص موهای کوتاه و بلند در بازار عرضه می شوند و شما می توانید با توجه به سلیقه و موهای خود هرکدام را که می خواهید خریداری کنید.

جلوگیری از آسیب رسیدن پوست سر

شانه چوبی دارای دندانه های درشت می باشند که شما به راحتی بتوانید از آنها برای شانه کردن موهای سر خود از استفاده نمایید.  شما با استفاده از این شانه ها دیگر نگران برخورد دندانه های شانه به پوست سر خود نخواهید بود، دندانه های این شانه ها گرد می باشند و شما در هنگام استفاده از آن ها هیچ گونه دردی را از برخورد شانه به پوست سر خود احساس نخواهید کرد.  اگر حتی برای یکبار هم که شده از شانه های فلزی و پلاستیک استفاده کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که استفاده از این شانه ها تا چه اندازه می تواند دردناک و حتی قابل ایجاد آسیب به پوست سر باشد. این شانه های بسیار تیز و خشن هستند، در حالی که شانه های چوبی این گونه نبوده و شما این دردی را در هنگاه شانه زدن احساس نخواهید کرد؛ در راستای استفاده از این محصولات چوبی دچار کبودی و زخم در پوست سر خود نخواهید شد.

ماساژ پوست سر با شانه چوبی

دندانه های این شانه ها گرد می باشد و در هنگام برخورد به پوست سر، سبب تحریک سلول های پوست خواهند شد. از همین رو شما در هنگام استفاده از این شانه های جریان خون را در پوست سر خود افزایش خواهید داد و این امر سبب  کاهش تنش های ذهنی خواهد شد. در واقع استفاده از این شانه ها به گونه ای عمل می کند که گویی پوست سر خود را ماساژ می دهید با افزایش جریان خون رشد موهای خود را نیز افزایش خواهید داد. حال که تا اینکه با ما همراه  بودید لازم به ذکر است که افزایش جریان خود سبب افزایش رشد موهای سر شما و در نهایت بهبود استحکام موهای شما خواهد شد.

 شانه چوبی  0845634153132

جلوگیری از برق مو

شانه های فلزی و پلاستیکی در ایجاد الکتریسیته ساکن مو نقش بسیاری دارند. هر بار که موهای شما با شانه های چوبی شانه می شوند الکتریسیته های ساکن از سطح موهای شما از بین خواهد رفت در حالی که هنگامی که با شانه های چوبی یا فلزی شانه می کنید شاهد مقدار زیادی از الکتریسیته خواهید بود.

کنترل چربی پوست سر

در زیر پوست سر ما غدد چربی ساز وجود دارند که در حالت عادی با ترشح چربی سبب نرم و لطیف شدن موهای شما خواهد شد. با شانه زدن این چربی در سطج مو پخش شده و موجب سلامتی و درخشان موهای شما می شود. با شانه زدن شانه های چوبی شماه این چربی ها را کنترل خواهید کرد و در آخر سبب افزایش سلامتی رشد موهای خود خواهید شد.

و در نهایت آشنایی با نحوه تمیز کردن شانه و برس چوبی

مسلما همه ما می دانیم که شانه های چوبی همچون سایر محصولات دیگر نیاز به مراقبت و تمیز کردن دارند، برای تمیز کردن این شانه ها پس از مصرف باید حتما آن ها را از هرگونه آلودگی پاکیزه نمایید. در راستای مراقبت از آن ها باید شانه خود را از رطوبت و آب دور نگهدارید زیرا که موجب خراب شدن و پایین آمدن کیفیت آن خواهد شد. معمولا جنس این دسته از شانه ها از بامبو، گلابی، چوب صندل و … باشد و در فروشگاه های آرایشی و بهداشتی عرضه می شوند. هنگامی که شانه سر شما کثیف باشد موجب آلوده شدن موهای سر شما نیز خواهد شد از همین رو بی شک برخی از آسیب ها را ایجاد خواهد کرد.