آرشیو بلاگ

محصولات حرفه ای از بین بردن ترک پوستی که باید بشناسید

درمان ترک پوستی 15476547545312

خارجی ترین لایه بدن پوست است که در صورت عدم رسیدگی به آن ها شما شاهد برخی مشکلات و ناراحتی های پوستی نظیر لکه های پوستی و یا ترک پوستی خواهید بود. ترک پوست از جمله شایع ترین مشکلاتی است که افراد با آن مواجه می شوند و دلایل مختلفی برای ایجاد آن ها وجود دارد. زمانی که کورتیزون افزایش و پوست کشش پیدا می کند، ترک های پوستی به وجود می آید. کورتیزون به وسیله غدد آدرنال تولید می شود؛ زیاد بودن آن در بدن حالت ارتجاعی پوست را از بین می برد. همچنین لوسیون ها و پمادها می توانند قابلیت کشش پوست را کاهش و ترک های پوستی را ایجاد کنند. با ما همراه باشید تا برخی دیگر از عوامل ایجاد ترکی پوستی را بررسی نماییم.

ترک پوستی را درمان کنید 455679867453

چه عواملی سبب ایجاد ترک در سطح پوست می شوند؟

  • پوست خشک: یکی از علت های شایع این مشکل می باشد . در پوست های صاف و مرطوب روغن های طبیعی پوست را مرطوب نگه می دارد، و مانع ترک خوردگی آن می شود. اما گر پوست چربی کافی را نداشته باشد رطوبت خود را از دست می دهد و پوست خشک و کوچک می شود، که این نیز باعث ترک خوردگی پوست می شود. از جمله دلایل به وجود آمدن خشکی پوست موارد زیر می باشد:
  • هوای سرد: در زمستان رطوبت و دمای کم باعث خشکی پوست می شود. همچنین گرمای پنزل نیز رطوبت را کاهش می دهد.
  • محرک های شیمیایی: محصولات شوینده مانند صابون و مایع ظرفشویی که دارای مواد شیمیایی هستند به پوست آسیب می رسانند و موجب خشکی آن می شوند.
  • آب گرم: دوش آب گرم و شستن ظرف ها نیز باعث کاهش رطوبت پوست می شوند.

دستگاه های درمانی برای سلامت پوست

میکرونیدلینگ دکتر پن

برای رفع مشکلات پوستی نظیر پیری، چین و‌چروک ، آکنه، منافذ بزرگ، بازسازی سلول ها و درمان ترک پوست می توانید از میکرونیدلینگ دکتر پن استفاده کنید. این دستگاه دارای ویژگی هایی مانند: دارا بودن شش سرعت متفاوت؛ استفاده از انواع سوزن، گردش اتوماتیک با سرعت بالا، تنظیم کردن عمق سوزن و حداقل بودن درد می باشد. از مزایای دستگاه این است که سرعت قلم به گونه ای بالا می باشد که زمان کشیدن روی پوست هیچ خراشی بر روی پوست به وجود نمی آید.

دکتر پن محصول درمیس طب برای درمان ترک پوستی 5456465351

میکرونیدلینگ درماپن وایرلس

میکرونیدلینگ درماپن وایرلس یک روش کلاژن ساز کم هزینه می باشد. به وسیله این دستگاه منافذ کوچک روی پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به کلاژن سازی بسیار زیادی می کند، که موجب درمان ترک پوست می شود. دستگاه میکرونیدلینگ درماپن وایرلس دارای ویژگی هایی مانند: از بین بردن چین و چروک، جوان سازی پوست، حذف آثار جراحی، انتقال ویتامین ها و آبرسانی به پوست، از بین بردن آکنه و جای زخم، درمان جای جوش، از بین بردن ترک های بارداری، تحریک موها ، بستن منافذ پوست، لایه بردار جای لک و کک و مک می باشد.

سایر روش های درمان

  1. لیزر پالسی: جرقه های نوری بدون ایجاد درد روی ترک ها که تازه و رنگ آنها قرمز می باشد وارد می شود. رگ های خونی را که عامل ایجاد این ترک ها هستند را بهتر می کند.
  2. لیزر فرکشنال دی اکسید کربن: یک درمان جدید محسوب می شود. اگر به صورت ۵ جلسه مورد استفاده قرار بگیرد نتیجه مطلوب حاصل می شود.
  3. میکرودرم ابریژن: اگر با لایه برداری پوست همراه باشد ترک های جدید و قرمز پوست را راحت تر از بین می برد.
  4. جراحی زیبایی: این یک روش پرهزینه و دردناک است. چرا که جای زخم رتی پوست می ماند.
  5.  ورزش: ورزش موجب تولید کلاژن در سلول ها و ثابت ماندن وزن می شود. چرا که جریان خون را سرعت می بخشد و موجب سلامتی پوست می شود. همچنین تعادل در وزن مانع بروز ترک های جدید در پوست می شود.