آرشیو بلاگ

فیشیال و  تاثیرات شگفت انگیز آن  بر روی پوست

فیشیال 8967894645410

مراقبت از پوست به اندازه داشتن یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و خواب کافی مهم است. فیشیال برای درمان صورت هر ۴ تا ۶ هفته یک بار می تواند از بسیاری جهات برای پوست شما مفید باشد. علاوه بر ایجاد آرامش، فیشال‌های معمولی فواید بسیاری از جمله بهبود قابل توجهی در رنگ، بافت و ظاهر پوست شما دارند.

فیشیال چیست؟

فیشیال یا همان پاکسازی پوست یک روش درمانی رایج و محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است.این روش درمانی بسته به نیاز پوستی بیمار و تشخیص تکنسین با متریال های مختلف و ابزارهای متفاوتی صورت می گیرد و در واقع فیشیال صورت یک از روش‌های جدید جوانسازی پوست به‌ صورت ترکیبی و با ابزارهای متفاوت است.

فیشیال صورت کاملاً غیرتهاجمی است و به همین دلیل امروز بسیاری از زیباجویان این روش درمانی و زیبایی را به دیگر روش‌های تهاجمی ترجیح می‌دهند. به همین خاطراست که به عنوان یک روش درمانی عالی و اثبات شده برای مراقبت از پوست در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای فیشیال پوست

از اصلی ترین کاربردها و مزایای فیشیال پوست که توجه را به خود جلب نموده است؛ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • با یک جلسه به چند هدف درمانی و مراقبتی پوست خواهید رسید.
  • پاکسازی پوست از آلودگی‌های محیطی و رادیکال‌های آزاد از طریق فیشیال صورت میسر است.
  • ماساژ صورت به هنگام پاکسازی پوست،موجب ایجاد حس آرامش و رها شدن از استرس می‌شود.
  • جوانسازی، کاهش چین و چروک ها ،شادابی و درخشان شدن پوست از نتایج درخشان فیشیال است.
  • برطرف کردن آسیب‌های پوستی و بهبود گردش خون.
  • رفع جوش‌های سرسیاه، سرسفید و منافذ باز.
  • لیفت و سفت شدن پوست.
  • درمان گودی، سیاهی و پف زیرچشم
  • صاف و یکدست شدن رنگ پوست
  • فیشیال صورت برای کمک به سم ‌زدایی پوست

فیشیال 89785645120

لطفا توجه داشته باشید، بسته به نوع پوست شما، انتخاب محصول شما بسیار مهم است. به همین دلیل انجام فیشال توسط یک متخصص زیبایی باتجربه و آموزش دیده می تواند علائم پیری را به تاخیر بیندازد، انواع جوش اغم از جوش های سر سیاه را از بین ببرد، تولید کلاژن را افزایش دهد، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد و پوست شما را با درخشندگی سالم ببخشد.

پوست سالم اولین خط دفاعی بدن ما در برابر بیماری، باکتری و بیماری است، بنابراین مراقبت از آن بسیار مهم است. به خصوص با تغییر فصول در طول یک سال، پوست باید با تغییرات آب و هوایی، تغییر رژیم غذایی و موارد دیگر سازگار شود. درک اینکه چگونه محصولات شما می توانند به شما کمک کنند ظاهر پوست خود را حفظ کنید و به طور منظم از آنها استفاده کنید تا پوست خود را با مواد مغذی ضروری تغذیه کنید، مهم است.

در اینجا کارهایی که توسط  متخصص فیشیال بر روی پوست شما انجام می شود را بیان کردیم :

پاکسازی عمیق منافذ

اولین بخش از یک پاکسازی عمیق منافذ صورت است. یک متخصص زیبایی دارای مجوز به محصولات و تجهیزاتی دسترسی دارد که می‌توانند به پاکسازی عمیق‌تر پوست بدون ایجاد اختلال در عملکرد سد طبیعی پوست، که دارای pH متعادل و روغن‌ها و چربی‌هایی هستند که برای سلامت پوست ضروری هستند، کمک کند.

تجزیه و تحلیل پوست

دومین بخش از یک صورت حرفه ای آنالیز کامل پوست است. این بخش مهمی از آرایش صورت است، زیرا این مرحله نه تنها نوع پوست شما و هر گونه بیماری پوستی که ممکن است داشته باشید را مشخص می کند، بلکه به زیبایی شناس شما کمک می کند تا تصمیم بگیرد از چه محصولات و درمان هایی برای بقیه قسمت های صورت استفاده کند. بنابراین هنگامی که پوست را زیر چراغ لوپ معاینه پایه دارنگاه می کند، پوست را لمس می کند و آنالیز پوست  را انجام می دهد.

بخاردهی پوست

بخاردهی با هدف پاکسازی عمقی تر پوست انجام می‌شود و به مرطوب شدن و شل شدن پوست و هم چنین باز شدن منافذ پوستی  برای انجام مراحل بعدی کمک می‌کند.

فیشیال 4653210132320

لایه برداری

در این مرحله و با توجه به نوع پوست شما، سلول‌های مرده پوستی با استفاده از وسایل مورد نیاز فیشیال پوست، کرم لایه بردار، اسکراپ یا بخاردهی از روی پوست برداشته می‌شوند. لایه بردارها، حاوی آنزیم‌ها و مواد شیمیایی هستند که پیوند میان سلول‌های پوستی را شل می‌کنند و باعث می‌شود لایه برداری بهتر انجام شود. لایه بیرونی پوست مرده برداشته می شود. به این کار لایه برداری می گویند. لایه برداری بسیار مهم است زیرا پوست همیشه در حال تولید سلول های جدید است. اما این سلول ها پیر می شوند و می میرند و باید با سلول های سالم جدید جایگزین شوند.

هر چه سن ما بالاتر می رود، این روند کندتر می شود. وقتی این روند کند می شود، باعث می شود سلول های مرده قدیمی روی پوست ما جمع شوند. این همان چیزی است که به پوست ما ظاهری کدر، خشک و خشن می دهد. لایه برداری سلول های قدیمی ساخته شده را از بین می برد و به سلول های سالم جدید اجازه ظهور می دهد و به پوست شما ظاهری سالم، جوان و شاداب می دهد.

تخلیه آلودگی های پوستی

این مرحله برای باز کردن منافذی که با چربی‌های اضافی یا سلول‌های مرده پوستی، مسدود شده‌اند انجام می‌شود، چرا که منافذ بسته علت ایجاد جوش‌های سر سیاه و آکنه‌ها هستند. این مرحله می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ابزارهای مخصوصی مانند میکرودرم، میکرونیدلینگ و هیدروفیشیال انجام شود. اگر این مرحله به درستی انجام نشود، احتمال دارد که صورت بیمار دچار قرمزی یا کبودی شود و افرادی که پوست حساس تری دارند، ممکن است کمی احساس درد داشته باشند.

ماساژ دادن

بالاخره زمان استراحت فرا رسیده است! ماساژ بخش بسیار ضروری فیشیال صورت است؛ زیرا گردش خون را تحریک می کند و به رساندن اکسیژن به پوست کمک می کند و باعث آرامش می شود. ماساژ صورت به طور منظم می تواند با به حداقل رساندن خطوط ریز و چین و چروک، مرطوب کردن و از بین بردن تنش به پوستی سفت تر و درخشان تر منجر شود. ما در مطالب قبلی به روش صحیحی ماساژ صورت نیز پرداختیم.

ماسک

پس از انجام ماساژ، متخصص زیبایی ماسک مناسب با نوع پوست شما را انتخاب می کند. ماسک ها در فیشیال صورت مهم هستند؛ زیرا شرایط پوستی خاصی را هدف قرار می دهند. آنها می توانند تسکین دهنده، آرام بخش، مرطوب کننده، تصفیه کننده یا محرک باشند و می توانند به روش های مختلف عمل کنند. به عنوان مثال، ماسک های خاک رس برای از بین بردن ناخالصی ها و چربی اضافی پوست های چرب یا آکنه ای مفید هستند. ماسک های حاوی آلوئه ورا یا آلفا هیدروکسی اسید با نفوذ به عمق پوست برای آبرسانی و مزایای ضد پیری عمل می کنند.

تونر و هیدراته

به عنوان بخشی از آخرین مرحله از آرایش صورت، متخصص زیبایی شما از یک تونر برای بازگرداندن pH طبیعی پوست استفاده می کند و به آماده سازی پوست برای جذب مناسب مرطوب کننده کمک می کند. پس از تونر، او از یک مرطوب کننده مناسب با نوع پوست شما استفاده می کند. مرطوب کننده برای هر روتین مراقبت از پوست، صرف نظر از نوع پوست ضروری است، زیرا آب بسیار مورد نیاز را به پوست شما برمی گرداند. به یاد داشته باشید، حتی اگر پوست شما چرب باشد، پوست شما همچنان به آب نیاز دارد. اگر پوست شما چرب است، معمولا یک مرطوب کننده بدون چربی بهترین کار را انجام می دهد. مرطوب کننده ها با برگرداندن آب به پوست و حفظ رطوبت پوست کار می کنند.

 

مطالب مرتبط