آرشیو بلاگ

جوانسازی دور چشم با روش های پیشنهادی پزشکان زیبایی

دور چشم 02316546546532

کافیست با لمس کردن متوجه شوید که پوست نواحی دور چشم تا چه حد ظریف تر و حساس تر از دیگر نواحی است به همین دلیل علائم پیری نیز سریع تر نیز دیگر نواحی نیز خود را نشان می دهد.  جوانسازی پوست دور چشم به درمان‌های مختلفی اشاره دارد که به منظور صاف کردن چین و چروک‌ها، به حداقل رساندن پف پلک و گودی زیر چشم و صاف و سفت کردن پلک‌های بالا و پایین انجام می‌شوند. ما در این مطلب قصد داریم تا روش هایی که سبب می شود تا پوست جوان داشته باشید را برای شما معرفی خواهیم کرد.

روش های جوانسازی اطراف چشم

معمولاً لازم است که ترکیبی از درمان‌های زیبایی برای جوانسازی و زیباسازی زیر چشم انجام شود.

برخی از این روش ها عبارتنداز :

جوانسازی دور چشم با (RF) آر اف فرکشنال

درمان رادیوفرکوئنسی برای کشیدن و سفت کردن پوست دور چشم‌ها به منظور رفع پف پلک و لیفت پلک بالا بسیار مفید است. تکنولوژی‌ میدان‌های الکترومغناطیسی پالسی در درمان RF چندقطبی با بهبود دادن گردش خون در ناحیه دور چشم موجب کاهش تیرگی زیر چشم می‌شود. همچنین رادیوفرکوئنسی روش موثری برای رفع شلی و افتادگی پوست، لیفت پلک‌های افتاده و صاف کردن و محکم کردن پوست ظریف دور چشم محسوب می‌شود.

دور چشم 6576468543321

جوانسازی چشم با تزریق ژل

تزریق ژل درمانی فوق‌العاده است که حالت خسته صورت را در لحظه از بین می‌برد. برای رسیدن به نتایج دلخواه لازم است که ژل مناسب انتخاب شود و ژل با به کارگیری تکنیک صحیح تزریق شود. ژل یا فیلر را می‌توان زیر چشم در ناحیه ناودان اشکی، دور گونه‌ها، گیجگاه‌ها و ناحیه پیشانی تزریق کرد. تزریق ژل پف پلک، تیرگی زیر چشم، موقعیت ابروها و گونه‌ها و گودی زیر چشم را بهبود می‌دهد تا چهره‌ای شاداب و درخشان خلق شود. تزریق ژل معمولاً نخستین گام برای زیباسازی صورت است.

تزریق بوتاکس

سم بوتولینوم که بیشتر با نام‌های تجاری بوتاکس، دیسپورت و زئومین شناخته می‌شود، یکی از پرطرفدارترین و مؤثرترین روش‌های درمانی برای نواحی اطراف چشم است. طی این روش، پزشک، مقدار کمی سم بوتولینوم خالص را به شکلی هدفمند به بعضی از عضلات زیر پوست اطراف چشم تزریق می‌کند. این کار باعث می‌شود که عضلات این ناحیه به طور موقت شل و ریلکس شده و ظاهر چین و چروک‌های آن کاهش یابد. یک متخصص پوست ماهر، متناسب با شرایط هر شخص، مناسب‌ترین مقدار از محلول را به پوست او تزریق می‌کند تا از این طریق چهره شخص خیلی بی‌احساس و به اصطلاح بوتاکسه نشود.

روتین مراقبت از پوست دور چشم:

همانطور که اشاره شد پوست دور چشم به دلیل بافت بسیار حساس و عدم غدد چربی بسیار سریع نیز علائم پیری را نشان می دهد. به همین بابت توصیه می کنیم به طور حتم روتین مراقبتی مخصوص به پوست دور چشم خود را ایجاد کنید و هر روزه از آن پی روی کنید.

۱٫  استفاده از مرطوب کننده مخصوص پوست زیر چشم

۲٫ کرم ضد آفتاب مخصوص پوست زیر چشم

۳٫استفاده از کرم مخصوص زیر چشم

۴٫  ماساژ مخصوص دور چشم

۵٫ خواب کافی

دور چشم 65476784512

استفاده از ماسک دور چشم را از یاد نبرید:

ماسک دور چشم خیار ARFA یکی از بهترین ماسک های فرانسوی است که به دلیل فرمولاسیون خاص خود توانسته منجر به جوانسازی پوست حساس زیر چشم شود. استفاده از ماسک دور چشم یک راه‌حل عالی برای بهبود ظاهر چشم‌های خسته و بی‌رمق می‌باشد. با استفاده منظم و مداوم از ورقه‌های ماسک دور چشم می‌توان تیرگی‌ها و خطوط چین و چروک پوست ناحیه اطراف چشم‌ها را از بین برد. این ماسک‌ها مواد حیاتی و مغذی مانند آنتی‌اکسیدان‌ها و پپتیدها به طور مستقیم به پوست زیر و اطراف چشم‌ها می‌رسانند. این مواد مغذی سرعت اثربخشی مواد موجود در خود بر این ناحیه را دوچندان می‌کنند.

راهنمای استفاده از ماسک دور چشم ARFA

  • ابتدا پوست صورت خود را به آرامی با یک پاک‌کننده ملایم شستشو دهید تا هیچ گونه آلودگی بر روی آن باقی نماند.
  • سپس ورقه‌های ماسک را با احتیاط از ظرف نگهدارنده خارج و آن را بر روی چشم خود قرار دهید.
  • اجازه دهید تا ماسک به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه بر روی پوست چشم شما قرار بگیرد تا مواد آن به خوبی جذب پوست شوند.
  • در نهایت ماسک‌ها را از روی چشم خود بردارید و نتیجه آن را ببینید.

 

مطالب مرتبط