آرشیو بلاگ

آیا آقایان هم نیاز به مراقبت پوستی دارند؟

مراقبت پوستی آقایان 575453757

آیا آقایان هم نیاز به مراقبت پوستی دارند؟ مراقب کردن از پوست صورت ، اولین قدم برای داشتن پوستی زیبا و شاداب می باشد . شما ابتدا باید به سلامت و پوست اهمیت دهید تا بر روی سطح آن شاهد زیبایی باشید . توجه و مراقبت پوستی نه تنها برای بانوان بلکه برای آقایان نیز حائز اهمیت می باشد . برای اینکه پوستی شاداب و سرحال داشته باشید باید در انتخاب برند آن دقت فراوانی به کار ببرید و متناسب با نوع پوست خود خریداری نمایید . خرید از سایت های معتبر با برند های جهانی و یا خرید حضوری همگی باید با توجه به نکات زیبایی و مهم انجام بگیرید تا هنگام مصرف آن ها با مشکل مواجه نشوید .

مراقبت از پوست در آقایان به چه صورت است؟

مراقبت های پوستی در واقع از راه های زیبایی پوست می باشند که علاوه بر سلامت و جلوگیری از پیری زودرس ، باعث بهبود روحیه افراد نیز می شود . اقدامات مهمی برای پاکسازی و زیبا سازی پوست صورت آقایان وجود دارد که توصیه می شود ، آن ها را رعایت نمایند تا پوستی زیبا ، شاداب و به دور از هر گونه لک و جوش داشته باشند .

۱ . تمیز کردن پوست صورت : شاید تا به حال به اینکه دقت کرده باشید که آقایان توجه کمتری به شستشوی صورت خود دارند . اولین زمان شستشوی صورت هنگام صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب می باشد ، و دومین زمان شستشوی صورت قبل از خواب شبانه است . تمیز کردن صورت قبل از خواب باعث از بین رفتن تمامی آلودگی ها از سطح پوست می شود . در نتیجه چنین عملی پوست شما شاداب و پاکیزه می ماند . نکته مهمی که حتما باید آن را رعایت نمود جلوگیری از شستشوی بیش از اندازه پوست صورت می باشد که ، از خشکی و پیری زودتر پوست جلوگیری می نماید .

توصیه می شود برای شستشوی صورت از ژل های شستشو و دیگر مواد شوینده استفاده نمایید . در صورتی که دارای پوست چرب هستید بهتر است از شوینده های فومی استفاده نمایید و اگر دارای پوست خشک می باشید بهتر است از شوینده های ژلی استفاده نمایید .

۲ . ترمیم کردن پوست صورت : پوست صورت ما در طول روز به طور نرمال در معرض تماس و آسیب مواد آلاینده و مخرب می باشد ، استرس و واکنش های منفی باعث ایجاد هر گونه آسیب پوستی و تخریب بر روی پوست صورت می شوند . اشعه فرابنفش خورشید ، دود سیگار ، آلودگی هوا  و آلاینده ها ، مواد شیمیایی و … همگی از دسته مواردی هستند که تخریب سلول های پوستی را به دنبال خواهند داشت .

 مراقبت پوستی  آقایان 
0576845434112052

هنگام خرید لوازم مراقبتی و بهداشتی این نکات را در نظر بگیرید

شناسایی نوع پوست

در آقایان بر خلاف بانوان موها ضخیم تر و پوست ها چرب تر می باشد که دلیل چنین ویژگی فعالیت بالای تستوسترون می باشد . از همین رو محوصلات مراقبتی اقایان به گونه ای طراحی شده است تا فاقد چربی ضافه و یا حتی کاملا فاقد چربی باشند تا از چرب شدن پوست صورت جلوگیری نمایند .

توصیه می شود حتما نوع پوست خود را شناسایی کنید ، تا از محصولات متناسب با نوع پوست خود استفاده نمایید . اگر دارای پوست خشک می باشید حتما باید از کرم ها و سرم هایی استفاده نمایید که حاوی آبرسان و ویتامین C  هستند .

تجربه استفاده از محصولات مختلف

قطعا همه شما می دانید که انتخاب از محصول مناسب برای پوست صورت کار نسبتا دشواری است ، از این رو باید محصولات مختلف را خریداری و استفاده نمایید . فقط در چنین حالتی محصول مناسب پوستی خود را انتخاب می نمایید . در نتیجه شما باید محصولات مراقبتی از برند های مختلف را خریداری و آزمایش نمایید تا بهترین گزینه را برای سلامت پوست خود انتخاب کنید .

 مراقبت پوستی آقایون 526546854321

 استفاده از مرطوب کننده و ضد آفتاب

از راه های محافظت پوستی استفاده مداوم از مرطوب کننده و آبرسان می باشد ، چنین کاری با حفظ میزان آب درون پوست از پیری زودرس جلوگیری می نماید . اشعه خورشید از بخش های اصلی آسیب رساندن به پوست صورت می باشد ، این اشعه فرا بنفش باعث ایجاد لک ، کک و مک و هر گونه جوش های پوستی می شود . از این رو توصیه می شود از ضد آفتاب های محافظتی برای مراقبت و نگه داری پوست صورت خود استفاده نمایید . توصیه می شود افرادی که شاغل هستند و در معرض نور خورشید قرار می گیرند حتما از ضدآفتاب  و مرطوب کننده حاوی  SPF30 استفاده نمایند .

جنسیت را در نظر بگیرید

محصولات مراقبتی آقایان بسیار مناسب  و قوی م باشند از همین رو متناسب با پوست آقایان هستند . اما خوشبختانه اغلب محصولات مراقبتی مشترک بین تمامی بانوان و آقایان می باشند و همگی می توانند از آن ها استفاده نمایند . فقط کافی است که محصولی را که مورد پسند خودتان می باشد خریداری کنید ، به عنوان مثال اگر به دنبال محصولات بدون عطر و بو هستید می توانید آن ها را خریداری و استفاده نمایید .

سخن پایانی

آقایان نسبت به بانوان توجه بسیار کمتری را به پوست خود دارند ، به همین علت شاهد پیری صورت آقایان به میزان بیشتری می باشیم . قابل توجه آقایان می باشد که مراقبت از پوست به معنای اختصاص دادن بیشتر تایم روز به کارهای مراقبتی نیست .